گالری ما

اطلاعات تماس

idehpoyan

چند نکته برتر برای اجرای پروژه بهترین عایق صوتی

با بهترین عایق صوتی دیوار از شر صداهای مزاحم خلاص شوید!

چند نکته حیاتی برای اجرای بهترین عایق صوتی در پروژه

در دنیای امروزی که بسیاری از ما زندگی آپارتمان نشینی را برگزیده ایم، صداهای مزاحم بیش از هر چیز دیگر روان ما را تحت تاثیر قرار می دهند. در این راستا اهمیت عایق صوتی دیوار را نباید نادیده گرفت؛ چرا که با انتخاب نوع مدرن و مرغوب آنها نظیر عایق های نانو isover و ursa این صداها را تا صد درصد می توان حذف نمود. 

انواع عایق صدا

idehpoyan
انواع عایق صوتی

همانطور که از درب و پنجره های دو و چند جداره به منظور حذف سروصداهای بیرون از ساختمان استفاده می شود؛ عایق صوتی دیوار نیز می تواند صداهای مزاحم همجوار را حذف نماید. این عایق ها قابل استفاده در تمامی بعد های ساختمان هستند و با کمک آنها می توان کل ساختمان را ایزوله صدا کرد. با این کار شما نیز در محیط داخل راحت تر بوده و با انجام فعالیت های خود برای همسایگان مزاحمت نخواهید داشت. در نتیجه، اگر استفاده از عایق صوتی دیوار به یک فرهنگ تبدیل شود و به آن پایبند باشیم، قطعا بسیاری از مشکلات حل خواهند شد. 

گفتنی های عایق صوتی دیوار

عایق صوتی دیوار را بسیاری از ما نشناخته ایم و اهمیت آن برایمان آشکار نیست. حتما شما هم صدای کشیده شدن وسایل در خانه همسایه را شنیده اید و از شنیدن آنها آزرده خاطر شده اید؛ مخصوصا در زمان خواب و استراحت. امروزه به منظور کم رنگ نمودن و حذف کامل این صداها راه حل هایی اندیشیده شده است و عایق صوتی نمونه بارز آنها می باشد. 

مطالب پیشنهادی  خرید عایق صوتی دیوار،خریدعایق صداگیر دیوار،خریدآکوستیک دیوار

امروزه عایق های صوتی در مدل های مختلفی مانند پشم سنگ، پشم شیشه و مدل های نانو تولید می شوند. اجرای برخی از آنها و از جمله عایق های قدیمی امروزه تقریبا منسوخ شده است؛ چرا که تاثیرات چندانی در حذف صدا ندارند. اما مدل های مدرن با تکنولوژی نانو به دلیل ماهیت متفاوتی که دارند، نوعی صداگیر واقعی بوده و چاره کار بسیاری از ما هستند. این عایق ها در حقیقت نوعی ورق می باشند که به صورت ساده یا طرح دار تولید می شوند و باید به صورت روکار اجرا شوند. 

با اجرای بهترین عایق صوتی قطعا می توان تاثیر شگرف آن را در حذف این صداها به خوبی ملاحظه نمود. با توجه به اینکه هر ساختمان با توجه به موقعیت خود می تواند به انواع خاصی از عایق ها نیاز داشته باشد، امروزه با دنیای متنوعی از انواع عایق صوتی روکار روبرو هستیم؛ از جمله: 

موارد فوق نشان می دهند که تفاوتی ندارد صداهای آزاردهنده از کدام ناحیه است؛ در هر صورت امکان حذف آنها وجود دارد. 

بهترین عایق صوتی دیوار مشترک 

بیشتر ما از ناحیه دیوارهای مشترک با همسایگان همجوار سروصداها را احساس می کنیم؛ بنابراین انواع عایق صوتی دیوار مشترک امروزه به وجود آمده اند تا در این امر به کمک ما بشتابند. این عایق ها اجرای سریع و راحت دارند و در هر ساختمانی با هر شرایطی قابل اجرا هستند. 

در واحدهای آپارتمانی علاوه بر دیوارهای مشترک، سقف و کف نیز می تواند عامل انتقال صدا باشد. از این رو تمام بعدهای ساختمان باید ایزوله صدا باشند. 

مطالب پیشنهادی  عایق صداگیر دیوار،عایق صداگیر سقف برای صداگیری 100%

اهمیت عایق صوتی دیوار را فقط بعد از اجرای آن می توان دریافت؛ زمانی که دیگر هیچ صدایی شما را آزار نداده و معنای واقعی سکوت را احساس خواهید نمود. اگر شما هم جزو افراد حساس هستید و آرامش شما تحت تاثیر صداهای مزاحم قرار می گیرد، عایق دیوار چاره کار شماست. 

ayegh-ursa
عایق صوتی اورسا

با اجزای هوشمندانه عایق صوتی دیوار گرچه یک لایه به دیوار منزل اضافه می شود؛ اما مهمترین مزیت این کار ایجاد فضایی آرام در محیط داخل ساختمان است. با این حال، مهم این است که بهترین عایق صوتی دیوار را برگزینید. به این منظور، بهترین کار آشنایی با مدل های عایق و کاربردهای هر کدام است. برای شناخت دقیق هر نوع عایق و داشتن بهترین انتخاب می توانید از راهنمایی های کارشناسان مجموعه بهره مند شوید. چرا که با خرید عایق ها با توجه به کاربرد آنها بهتر می توان از عایق ها استفاده نمود. 

عایق ursa

قیمت اجرای عایق صوتی

هزینه عایق صوتی فاکتوری حائز اهمیت برای مشتریان بوده و قیمت ها تحت تاثیر عوامل گوناگون می توانند متفاوت باشند. قبل از هرچیز باید به تفاوت های ساختاری عایق ها اشاره کرد. قطعا هر چه جنس مرغوب تر باشد و تکنولوژی بهتری در آن به کار رفته باشد، قیمت نیز بالاتر خواهد بود. اما گاهی نحوه خرید عایق نیز می تواند در قیمت آن تاثیر داشته باشد. وقتی خرید عایق از طریق مجموعه های معتبر و به صورت مستقیم صورت پذیرد، یقینا قیمت ها منصفانه و واقعی خواهند بود. در نتیجه خریدار باید دقت کافی کرده و از هر جایی خرید نکند. 

مطالب پیشنهادی  قیمت عایق صوتی دیوار،قیمت عایق آکوستیک سقف،قیمت عایق صدا کف

قیمت ها معمولا با توجه به نوع عایق و هزینه های صرف شده برای تولید آنها و به صورت متری مشخص می‌ شوند. از طرفی عایق ها متنوع بوده و هرکدام قیمت خاص خود را دارند. قیمت اجرای عایق صوتی در حالت کلی و در مقایسه با کمک شایانی که این عایق ها در آرامش درون ساختمان دارند، بسیار ناچیز است. برای آنکه بتوانید یک برآورد دقیق از قیمت و نرخ روز این عایق ها داشته باشید، بهترین کار برقراری ارتباط با مجموعه است. 

عایق دیوار

معتبرترین مرکز فروش عایق صدا 

گرچه فروش عایق صوتی امروزه به روش های گوناگون و در مراکز خرد و کلان صورت می پذیرد، اما انتخاب یک مرکز خرید معتبر می تواند ما را در راستای یک خرید مطمئن با قیمت های واقعی یاری کند. 

برای انتخاب بروزترین و تاثیرگذارترین نوع عایق ها و خرید آنها به صورت تضمینی می توانید از طریق همین مجموعه با مشاوران ما در ارتباط باشید. قطعا انتخاب یک عایق مناسب متناسب با نوع ساختمان و سروصداهای پیرامون آن کار راحتی نیست و نیازمند دقت بالا است. این متریال ها را با راهنمایی های کارشناسان مجموعه می توانید انتخاب کنید. 

این مجموعه به عنوان یکی از معتبرترین واحد های عرضه انواع بهترین و جدید ترین عایق صوتی دیوار نانو، امکان خرید آسان، فوری و تضمینی محصولات خود را برای مشتریان در اقصی نقاط کشور فراهم نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

شرکت ایده پویان مجری عایق های صوتی  فوق پیشرفته isover فرانسه و ursa آلمان

ایده پویان