گالری ما

اطلاعات تماس

قیمت عایق صوتی

قیمت عایق صوتی دیوار،قیمت عایق آکوستیک سقف،قیمت عایق صدا کف

قیمت عایق صوتی دیوار، قیمت عایق آکوستیک سقف و قیمت عایق صوتی کف

چرا نباید قیمت عایق صوتی برای ما هزینه اضافی حساب شود؟

 با یک تماس با کارشناسان و توضیح مشکل خود و نوع کاربری از قیمت عایق صوتی برای دیوارمشترک ، کف و سقف آپارتمان مناسب با پروژه اطلاعات لازم و کامل را به دست آورید زیرا هزینه اجرای عایق صدا به عوامل بسیاری از جمله نوع کاربری-میزان صدا- نوع صدا-نوع اسکلت-چگالی عایق -نوع برند -عایق نانو یا معمولی و… بستگی دارد که با یک مشاوره رایگان تلفنی بسیاری از سوالات ذهنی شما حل خواهد شد

آرامش نیز خریدنی است !!!

شرکت ایده پویان تنها واردکننده عایق های فوق پیشرفته isover فرانسه و ursa آلمان دارای تکنولوژی نانو الیاف و لایه ضد کوبش مجزا

امروزه مدل های متنوعی از عایق صوتی به بازار عرضه می‌ شود. شما با اطلاع از جدیدترین قیمت عایق صوتی  و بودجه ای که برای این کار اختصاص داده اید می ‌توانید انواع عایق را برای فضاهای مسکونی، اداری و… سفارش دهید. سوالی که ممکن است ذهن بعضی از مخاطبان را به خود مشغول کند این است که چرا باید برای استفاده از عایق صوتی هزینه کنیم؟ در ادامه مطلب به این سوال پاسخ داده و اطلاعات مفیدی را درباره عایق‌ های صوتی ارائه می کنیم.

ایده پویان

قیمت عایق آکوستیک مهمتر است یا کیفیت عایق آکوستیک؟

این شاید سوالی باشد که شما به دنبال پاسخ آن باشید و اگر حذف واقعی صداهای اذیت کننده دغدغه اصلی شما باشد در جواب باید بگوییم شما برای صداگیری باید اولویت را به کیفیت و بعد قیمت پنل آکوستیک دیوار  یا سقف بدهید و بسنجید که با توجه به نوع صدای مزاحم و نوع کاربری ساختمان چه عایقی از چه برندی و با چه میزان دسیبل صداگیری میتواند مشکل شما را حل کند و توصیه همیشگی کارشناسان این حوزه این است که اگر شما در حال حاظر مشکل پرداخت هزینه های یک عایق با کیفیت را دارید، چند ماه بعد یا چند سال بعد این کار را با بهترین کیفیت انجام دهید ولی زیر بارخرید و نصب عایق آکوستیک  قدیمی یا بی کیفیت ارزان نروید.

قیمت پنل آکوستیک دیوار یا قیمت فوم آکوستیک دیوار در یک فروشگاه برای مثال متری 600 هزار تومان است ولی قیمت پنل آکوستیک دیوار از یک برند دیگر و با مشخصات کیفی متفاوت در یک فروشگاه دیگر متری 900 هزار تومان است !!!

اسم جفتشان پنل آکوستیک دیوار است ولی قیمت ها و کیفیت ها متفاوت است و اینجاست که شما باید تصمیم بگیرید که آیا میخواید پول خود را هدر بدهید و بعدا پشیمان شوید یا میخواهید واقعا هزینه ای کنید که آرامش را به خود و خانواده خود هدیه دهید.

اگر هزینه آکوستیک کردن دیوار یا سقف و کف منزل خود با یک عایق با کیفیت را فعلا ندارید و اولین چیزی که در گوگل سرچ میکنید قیمت آکوستیک دیوار یا قیمت آکوستیک سقف میباشد توصیه ما به شما این است که حتی اگر ممکن است چند سال دست نگه دارید تا شرایط شما فراهم شود و بتوانید عایقی با کیفیت و صداگیری فوق العاده نصب کنید و دچار ضرر مادی و روحی نگردید.

قیمت عایق صوتی اتاق به عوامل زیادی بستگی دارد؟

صداهای مختلفی که همه ما در اطراف خود می‌ شنویم به کمک ارتعاشات به فضاهای گوناگون منتقل می ‌شوند. این ارتعاش ها قادرند از طریق هوا یا ماده انتقال پیدا کنند. قیمت عایق صوتی اتاق یا به عبارت دیگر قیمت عایق آکوستیک اتاق هزینه ای  است که شما پرداخت میکنید تا از انتقال صداهای مختلف به محیط اتاق یا فضاهای دیگر آپارتمان جلوگیری کنید و آرامش را به خود هدیه کنید. عایق ‌های صوتی از خواص آکوستیکی برخوردار هستند. بنابراین می ‌توانند ارتعاشات را جذب کرده، از بین ببرند یا میزان انتشار آنها را کم کنند و میزان استرس و تنش را بین همسایه ها کاهش دهند.

در حال حاضر مواد متنوعی جهت عایق ‌بندی فضاهای مختلف ساختمان به کار می ‌رود. به طور مثال برای عایق کردن محیط می ‌توان از فوم پلی یورتان پاششی، کاشی آکوستیک، انواع فلز سبک،نانو الیا ف ها، انواع سنگ طبیعی مثل سیلیکا و سنگ آهن، فایبرگلاس و… استفاده کرد. خواص آکوستیکی موجود در این مواد با یکدیگر فرق می ‌کند و برای استفاده از آنها باید به نوع نیاز‌ها و شرایط محیطی دقت داشت.

پرداخت قیمت عایق صوتی فرصت ارزشمندی را برای کاهش سر و صدا در مکان‌ های مختلف فراهم می‌ کند. عایق ‌های صوتی باکیفیت می ‌توانند صداهای اضافی و مزاحم را در انواع ساختمان‌ ها، وسایل نقلیه، واحدهای صنعتی،کارگاهی و… کم کنند. زمانی که در ساختمان هستیم انواع صداها از نقاط گوناگون مثل راهروها، اتاق‌ ها و… به گوش می ‌رسد. استفاده از عایق صوتی در کاهش این صداها از جمله در اتاق خواب بسیار موثر بوده و از بروز مشکلات مختلف برای ساکنین ساختمان جلوگیری می ‌کند.

هزینه کردن بابت پرداخت قیمت عایق صوتی در واحدهای صنعتی هم اهمیت انکارناپذیری دارد. عایق کردن صدا در اینگونه مکان ‌ها جزو اقداماتی است که باید برای حفظ بهداشت و ایمنی صورت گیرد. بی توجهی به این مساله مهم نتایج زیان باری را به همراه دارد. وجود صداهای بسیار بلند در محیط کار سلامت پرسنل را تهدید کرده و حتی ممکن است به تجهیزات مورد استفاده هم آسیب بزند و راندمان کاری کارکنان را کاهش میدهد.

مزایای استفاده از عایق‌ های صوتی برای دیوار/سقف/کف ساختمان

صداهای نا متعارف اطراف ما چه در محل کار چه موقع استراحت در منزل  معضل بسیار مهمی است که تمامی کشورها در سرتاسر نقاط دنیا دغدغه مقابله با آن را دارند. استفاده از انواع عایق صوتی راهکاری موثر برای کاهش سر و صداهای مزاحم و برقراری آرامش است.

مطالب پیشنهادی  بهترین عایق صوتی کف آپارتمان

موارد زیر نشان می دهد که پرداخت هزینه بابت قیمت عایق های صوتی چه مزایایی را برای ما به همراه دارد:

کاهش میزان صدای دیوار مشترک/کف/سقف با پرداخت هزینه عایق صدا

استفاده از عایق های صوتی و آکوستیک در فضاهای مختلف به نحو قابل ملاحظه‌ ای در کاهش صداهای خارجی و داخلی موثر است. عایق‌ های صوتی نقش بسزایی در جذب صداها و انتشار آنها دارند. بنابراین با استفاده از آنها می‌ توان انواع صداهای مزاحم را در فضا کاهش داد. به عنوان مثال بسیاری از ساختمان‌ ها در مناطق شلوغ و نزدیک به خیابان ها و جاده‌ ها بنا شده‌ اند. استفاده از عایق صوتی باعث می‌ شود صداهای خارجی در این فضاها کم شده و ساکنین آنها به آرامش برسند. همچنین با هزینه کردن برای اتاق خواب از آلودگی های صوتی روزمره خلاص میشوید.

متقاضیان می ‌توانند برای استعلام قیمت انواع محصولات و هزینه عایق صوتی دیوار منزل و قیمت عایق صوتی اتاق خواب با عرضه کننده عایق های صوتی ساختمان تماس بگیرند و از آخرین لیست قیمت عایق صوتی دیوار،دیوار مشترک، کف خانه و سقف روکار یا توکار آپارتمان مطلع شوند.

حفظ سلامت و افزایش تمرکز

زمانی که شما بودجه‌ ای را برای پرداخت هزینه عایق صوتی اتاق خواب یا پرداخت قیمت عایق صوتی کف اپارتمان در نظر می‌ گیرید در واقع به حفظ سلامت خود و دیگران کمک می ‌کنید. صداهای بلند، مزاحم و ناخواسته از جمله عواملی هستند که بر سلامت بدن اثر منفی می‌ گذارند. بسیاری از افراد به دلیل وجود آلودگی صوتی در محیط دچار استرس یا بالا رفتن فشار خون می ‌شوند. بروز اختلال در خواب هم از تاثیرات مخرب صداهای مزاحم است. عایق ‌های صوتی قادرند احتمال بروز چنین مشکلاتی را کاهش دهند.

افزایش تمرکز مزیت دیگری است که با آگاهی از قیمت عایق صوتی برای دیوار یا سقف ساختمان و پرداخت آن می توانید از آن بهره‌ مند شوید. همان طور که می ‌دانید ایجاد سر و صدا در محیط باعث از بین رفتن تمرکز می ‌شود. در بسیاری از محیط ‌ها نیاز به شرایطی داریم تا در سکوت و آرامش به انجام امور مختلف مشغول شویم. برای مثال ادارات، محیط های آموزشی و… باید فضای آرامی داشته باشند تا بتوان فعالیت ‌های گوناگون را با تمرکز انجام داد و راندمان کاری را بهبود داد. استفاده از عایق ‌های صوتی مرغوب این نیاز را به خوبی تامین می ‌کند.

مراکز فروش عایق ‌های صوتی آمادگی دارند سوالات مشتریان در ارتباط با قیمت عایق صوتی روکار دیوار، قیمت صداگیر دیوار، قیمت عایق صوتی روکار سقف و… را در اسرع وقت پاسخ دهد.

حفظ حریم خصوصی؛ از مزایای پرداخت قیمت عایق صوتی

جلوگیری از انتقال صدا به داخل و خارج کمک شایانی به حفظ حریم خصوصی افراد می ‌کند. عایق ‌های صوتی محصولات بسیار مفیدی هستند که مانع از انتشار انواع صداهای آزاردهنده مثل صدای حرف زدن افراد می ‌شوند. این عایق ‌ها را می ‌توان در فضاهایی مثل اتاق‌ های منازل مسکونی، مراکز درمانی،مراکز تجاری، اتاق ‌های اداری، اتاق کنفرانس،اتاق جلسات،کارگاه ها و مکان های صنعتی مورد استفاده قرار داد.

حریم خصوصی مهمتر است یا قیمت آکوستیک؟

خرید و نصب عایق های ضد صوت در ساختمان میبایست جزو اولویت های بودجه بندی اصلی شما باشد تا یکبار برای همیشه از شر صداهای مزاحم خلاص شوید،زیرا طبق آمار،سالیانه تعداد بسیار زیادی شکایت در دادگستری ها و شوراهای حل اختلاف توسط ساکنین ساختمان ها ثبت میگردد که بعضی از آنها به علت درگیری های فیزیکی شدید خسارات جبران ناپذیری به یکدیگر وارد کرده اند و مشکلی که میشد با تدبیر و صرف هزینه معقول به سادگی حل شود میبایست با هدر دادن زمان بسیار طولانی در راهرو دادگاه ها به دنبال حل آن و پرداخت هزینه های بسیار بیشتر باشیم.

هزینه عایق صوتی دیوار اتاق خواب هزینه کردن برای آرامش است.

قیمت عایق صوتی ایده پویان

کمک به حفظ محیط زیست با هزینه کردن برای آکوستیک کردن

ممکن است تصور کنید که خرید و پرداخت قیمت عایق صوتی روکار دیوار یا قیمت عایق صوتی سقف روکار تنها برای انسان‌ ها مزیت دارد. در این صورت باید یادآور شویم که رفع آلودگی‌ های صوتی برای محیط زیست بسیار مفید است. ایجاد صداهای مزاحم و بلند موضوعی است که حیات جانوران و گیاهان را با چالش روبرو کرده و اثرات ناخوشایندی بر آنها می ‌گذارد.

بنابراین استفاده از ‌عایق های صوتی باید برای صیانت از محیط زیست در دستور کار ساکنین آپارتمان قرار گیرد.

بهبود کیفیت صدا؛ مزیت هزینه کردن بابت قیمت عایق صوتی دیوار/سقف/کف آپارتمان

هزینه کردن برای خرید عایق صوتی باعث بهبود کیفیت صدا هم می‌ شود. این مساله در مکان ‌هایی مثل استودیو ضبط صدا، سالن کنسرت، سالن سینما ، سالن همایش ، دیوار مشترک،کارگاه های صنعتی،کارگاه های آموزشی،اتاق جلسات،شرکت ها،اداره جات و… حائز اهمیت است. نصب عایق های صوتی باعث می‌ شوند صداها کمتر با هم تداخل داشته و کیفیتشان بهبود پیدا کند.

صرفه جویی در هزینه‌ ها

برای رفع آلودگی صدا در اتاق خواب می ‌توان از یکسری سیستم ‌های ضد صوت استفاده کرد. این سیستم‌ ها دارای پیچیدگی بوده و باعث ایجاد هزینه می ‌شوند. عایق های صوتی با کاهش صداهای محیط قادرند هزینه ‌های مربوط به نصب و نگهداری چنین سیستم ‌هایی را کم کنند.

قیمت صداگیر دیوار به کیفیت فوم یا پنل صداگیر ،کاربری و برند ،چگالی و موارد دیگر بستگی دارد.

مطالب پیشنهادی  چند نکته برتر برای اجرای پروژه بهترین عایق صوتی

اثرات مثبت استفاده از عایق صوتی در ساختمان ها

عایق ‌های صوتی عرضه شده به بازار در قسمت‌ های گوناگون یک ساختمان و اجزای آن قابل استفاده هستند. با پرداخت قیمت عایق صوتی می ‌توان صداهای ناخواسته و مضر را در فضاهایی مثل اتاق خواب، اتاق مطالعه، دیوار شرکت های اداری،سرویس بهداشتی و… کاهش داد. این محصولات دیوار ها، کف ‌ها،سقف ها، پنجره‌ ها، اتاق خواب ها و… را به نحو مطلوب عایق ‌بندی می ‌کنند. اما شاید این سوال پیش آید که عایق صوتی چگونه صداها را در قسمت‌ های مختلف ساختمان کم می کند؟ برای رسیدن به جواب این سوال لازم است با عایق ‌های صوتی مورد استفاده در ساختمان ‌ها آشنا شوید از جمله:

خرید و اجرای عایق صدا هزینه نیست بلکه تامین آرامش و آسایش خود و خانواده و جلوگیری از ایجاد تنش و درگیری در منزل و محل کار میباشد

صرف هزینه بابت پرداخت قیمت عایق صوتی دیوار مشترک می ‌تواند مانع از انتقال اصوات هوابرد و کوبشی شود. در چنین حالتی صداهایی مثل صدای صحبت کردن افراد، صدای تلویزیون همسایه ،صدای دویدن و… از بین خواهد رفت.

خرید عایق صوتی برای اتاق خواب به قیمت آرامش شما تمام میشود.

اتاق خواب جزو مهم‌ ترین قسمت‌ هایی است که باید در عایق ‌بندی ساختمان مسکونی مورد توجه قرار گیرد. همه ما بعد از انجام فعالیت‌ های مختلف در طول روز نیاز به فضای آرامی داریم تا با خیال راحت استراحت و تجدید قوا کنیم. استفاده از خدمات عایق ‌بندی دیوار اتاق خواب ، سقف و کف اتاق خواب این نیاز را پوشش می‌ دهد.

هزینه عایق صوتی درب توجیه اقتصادی دارد؟

بله ،مقدار قابل توجهی از صداها از درب ‌های ورودی رد شده و به فضا راه پیدا می کنند. بنابراین برای کاهش میزان صدا در ساختمان باید این قسمت را هم عایق‌ بندی کرد.

تعیین بودجه برای پرداخت هزینه عایق صوتی کف ساختمان هم به نوبه خود در رفع آلودگی صوتی و آرامش روانی ساکنان تاثیرگذار است. زمانی که کف ساختمان را عایق ‌بندی می ‌کنیم صداهای آزاردهنده و انواع کوبش ‌ها و ضربات به ساختمان مجاور منتقل نمی ‌شود.

قیمت عایق صوتی سقف اتاق خواب چقدر است؟

مبلغ عایق صوتی با توجه به چه عواملی مشخص می ‌شود؟

اگر مایلید ساختمان خود را عایق ‌بندی کنید باید از آخرین لیست قیمت عایق صوتی دیوار، سقف و کف ساختمان مسکونی یا اداری باخبر باشید. ارتباط با واحد فروش عایق های صوتی اطلاعات خوبی را در مورد قیمت عایق صوتی سقف، قیمت فوم آکوستیک، هزینه عایق صوتی پنجره (با پرده ضد صوت) و مواردی از این قبیل در اختیارتان قرار می ‌دهد. عایق ‌های صوتی با در نظر گرفتن عوامل مختلف قیمت گذاری و به بازار عرضه می ‌شوند. عوامل تاثیرگذار در این زمینه عبارتند از:

 • نوع کاربری عایق صدا
 • جنس و متریال عایق صدا
 • برند و کمپانی سازنده عایق صوت
 • چگالی و دانسیته عایق صوتی
 • ضریب جذب صوت عایق آکوستیک
 • ضریب انتقال حرارت عایق صداگیر
 • دامنه تحمل دمایی عایق ضد صوت
 •  ضد آب بودن عایق صوتی
 • غیر قابل اشتعال بودن در فضاهای با حرارت بالا
 • ضد کپک و رطوبت بودن در محیط های رطوبتی
 • قیمت عایق صوتی روکار دیوار:

 • قیمت عایق صوتی دیوار به صورت روکار بسیار بیشتر از قیمت عایق صوتی توکار میباشد زیرا در نصب و اجرای عایق صوتی روکار دیوار،شما نیاز به نصب سازه نگهدارنده عایق و پنل نما نیز دارید و این امر باعث افزایش هزینه های خرید سازه و افزایش اجرت نصب عایق میگردد ولی اگر عایق صدا به صورت توکار توسط سازنده ساختمان در زمان ساخت اجرا گردد فقط پنل عایق به صورت پازل بین 2 تیغه دیوار قرار میگیرد و هزینه های جانبی دیگری ندارد ولی متاسفانه بیشتر سازنده ها از این امر امتناع میکنند و مشکلات بعدی آن برای خریدار آپارتمان پدید می آید.

قبل از پرداخت هزینه عایق صوتی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

امکان دارد زمانی بخواهید برای عایق‌ بندی فضای مورد نظر خود هزینه عایق صدا برای دیوار را پرداخت کنید. به صورت کلی قبل از خرید هر نوع عایق صوتی بهتر است ابتدا به یکسری نکات مهم دقت کنید. این نکات شامل موارد زیر می ‌شود:

قبل از پرداخت هزینه عایق صوتی نوع صداها را مشخص کنید.

قبل از آن که هر گونه اقدامی برای انتخاب محصول و پرداخت هزینه و قیمت عایق صوتی دیوار،قیمت عایق صوتی سقف،قیمت عایق صوتی کف ساختمان انجام دهید لازم است نوع صداها و آلودگی ‌های صوتی محیط خود را مشخص کنید.

آلودگی ‌های صوتی ساختمان را می توان به دو نوع تقسیم بندی کرد: هوابرد و کوبه‌ ای. تفاوت این دو با یکدیگر به منشا و منبع آنها مربوط می ‌شود.

صدای هوابرد یا هوایی: صداهای مختلف قادرند از طریق هوا به ساختمان راه پیدا کنند. به طور مثال در بسیاری از مواقع صدا از در و پنجره‌ های باز به فضا منتقل می ‌شود.

صدای ضربه ‌ای یا کوبه ‌ای: صداهای کوبه ‌ای یا کوبشی زمانی به فضا منتقل می‌ شوند که جدارهای یک ساختمان به ارتعاش درآیند. مثلا قدم زدن یا دویدن شخص به روی کف ساختمان می ‌تواند باعث انتقال آنها شود.

به جنس عایق صوتی در خرید دقت کنید

تولیدکنندگان عایق صوتی برای تهیه محصولات خود از مواد اولیه مختلفی استفاده می ‌کنند. ساختار بعضی از عایق ‌های صوتی به صورت سلول باز بوده و بعضی دیگر با ساختار سلول بسته تولید می ‌شوند. ناگفته نماند که مناسب ‌ترین آنها جهت عایق صدا در محیط ،ساختارهای سلول بسته است. تولیداتی که ساختار سلول باز دارند در اغلب اوقات برای فضای استودیو و استفاده از صدای آکوستیک به کار می ‌روند.

مطالب پیشنهادی  10 روش جدید برای عایق آکوستیک دیوار مشترک

قیمت پنل آکوستیک دیوار:

قیمت پنل آکوستیک دیوار به عوامل متعددی از جمله کیفیت متریال،برند و کمپانی سازنده و تراکم آن بستگی دارد.یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت پنل آکوستیک دیوار  نوع کاربری و نصب آن میباشد بدین معنا که عایق های معمولی ارزان تر و عایق های صوتی پشت چسب دار یا چسبی دارای قیمت بالاتری میباشند و قیمت فوم آکوستیک دیوار بستگی به نوع  و خصوصیات صداگیری آن دارد.

قیمت عایق صوتی چسبی:

قیمت عایق صوتی چسبی یا عایق صوتی پشت چسب دار با قیمت عایق آکوستیک چسبی بسیار متفاوت است ، زیرا عایق صوتی چسبی از رفت و آمد صدا بین دیوار ها جلوگیری میکند ولی عایق آکوستیک چسبی بیشتر از انعکاس صدا جلوگیری میکند و تاثیر چندانی در حذف صداهای بین دیوار مشترک ندارد.

چگالی عایق صوتی را برای خرید در نظر بگیرید

میزان چگالی عایق صوتی یکی دیگر از نکاتی است که قبل از سفارش محصول و پرداخت هزینه عایق صوتی باید مورد توجه قرار دهید. عایقی که برای ساختمان تهیه می‌ کنید باید از چگالی استانداردی برخوردار بوده و حالت آکوستیک محصول به نحو مطلوب حفظ گردد. لازم به ذکر است هر چقدر عایق صدا چگالی بیشتری داشته باشد میزان نفوذ صدا در آن کمتر خواهد بود.

به مقاومت عایق در برابر رطوبت دقت کنید

بسیاری از محصولاتی که در بازار عایق صوتی به فروش می ‌رسد عایق رطوبت هم هستند. در این بین عایق ‌های الاستومری جزو تولیداتی هستند که توانایی مقاومت در برابر رطوبت را ندارند. فوم عایق پلی اتیلن هم از این نظر تا اندازه ‌ای به عایق الاستومری شباهت دارد. اگر در شهر هایی با رطوبت بالا مثل شمال کشور یا جنوب کشور زندگی میکنید برای انتخاب نوع عایق صوتی دقت کنید که ضد رطوبت باشد.

نحوه استفاده از عایق صوتی را مشخص کنید(دیوار-سقف-کف)

عایق های صوتی را می‌ توان به دو شکل استفاده کرد: روکار و توکار. بهترین روش برای عایق کردن ساختمان ‌های مسکونی آن است که از عایق ‌های توکار کمک بگیریم. برای انتخاب روکار یا توکار بودن عایق صوتی باید با توجه به نیازها و وضعیت موجود اقدام کرد.

 هزینه عایق صوتی را با توجه به جنس سقف ساختمان بپردازید

مشخص کردن جنس سقف یک ساختمان نکته دیگری است که قبل از صرف هزینه بابت عایق صوتی باید به آن دقت کنید. سقف ساختمان را می‌ توان از مواد مختلفی مثل چوب، بتن و… ساخت. میزان نفوذ پذیری صوتی این مواد با هم یکسان نیست. بتن به دلیل ویژگی ‌هایی که دارد پایین ‌ترین سطح از نفوذپذیری را به خود اختصاص داده است. اما در مقابل چوب بیشترین میزان نفوذپذیری صوتی را داراست. قبل از سفارش عایق صدا باید ابتدا جنس سقف را معلوم کرد و سپس محصولی متناسب با نیاز را از فروشنده درخواست نمود.

قیمت عایق صوتی سقف روکار با قیمت عایق صوتی سقف توکار بسیار متفاوت است به این منظور که نوع کاربری و نصب در تایین قیمت عایق صدا بسیار تاثیرگذار است.همچنین به همین دلیل قیمت عایق صوتی روکار کف ساختمان با قیمت عایق صوتی توکار کف ساختمان بسیار متفاوت می باشد و عوامل بسیاری در این زمینه و قیمت گذاری عایق بندی صوتی آپارتمان نهایی نقش دارند.

در ادامه لیست قیمت عایق صوتی دیوار ، کف و سقف آپارتمان را آنالیز میکنیم:

لیست قیمت برخی از عایق های صوتی 

قیمت عایق صوتی کف

 

قیمت عایق صوتی سقف

 

 

قیمت عایق صوتی دیوار

 

 

ضخامت 12 میل 6300000 ریال

 

 

ضخامت 2 سانت 6600000 ریال

 

 

ضخامت 2 سانت 5600000 ریال

 

ضخامت 15 میل 6900000 ریال

 

 

ضخامت 3 سانت 8500000 ریال

 

 

ضخامت 3 سانت 7500000 ریال

 

 

ضخامت 18 میل 8300000 ریال

 

ضخامت 4 سانت 10800000 ریال

 

ضخامت 4 سانت 9800000 ریال

 

ضخامت 2 سانت 9600000 ریال

 

 

ضخامت 5 سانت 13000000 ریال

 

 

ضخامت 5 سانت 12000000 ریال

 

ضخامت 5/2 سانت 12500000 ریال

 

ضخامت 6 سانت 15300000 ریال

 

ضخامت 6 سانت 14300000 ریال

 

ضخامت 3 سانت 14300000 ریال

 

ضخامت 7 ساانت 17800000 ریال

 

ضخامت 7 ساانت 16800000 ریال

 

ضخامت 4 سانت 16600000 ریال

 

ضخامت 8 سانت 21800000 ریال

 

ضخامت 8 سانت 19800000 ریال

این تنها بخشی از قیمت ها و هزینه های عایق صوتی میباشد و موارد متعددی در تعیین و یا تغییر آن تاثیر گذار می باشد.

ضمنا میتوانید برای مشاهده لیست هزینه های عایق صوتی دیوار ، سقف و کف ساختمان به سایت دیجی کالا ، سایت ترب و نی نی سایت نیز مراجعه فرمایید و این امر در مقایسه کیفیت صداگیری و نوع متریال بیسار به شما کمک خواهد کرد

برای یافتن نتیجه بهتر و مقایسه قیمت ها و کیفیت متریال کلمات زیر را در گوگل سرچ کنید:

قیمت عایق دیوار دیجی کالا،قیمت آکوستیک دیوار دیجی کالا ،قیمت عایق کف دیجی کالا،قیمت عایق آکوستیک دیجی کالا ،قیمت عایق آکوستیک سقف دیجی کالا،قیمت عایق سقفی دیجی کالا

قیمت عایق آکوستیک دیوار مشترک دیجی کالا،قیمت پنل آکوستیک دیجی کالا،قیمت فوم آکوستیک دیجی کالا،قیمت پنل آکوستیک دیوار دیجی کالا،قیمت عایق آکوستیک چسبی دیجی کالا،قیمت عایق صداگیر دیجی کالا،قیمت آکوستیک دیجی کالا،قیمت خرید عایق صدای دیوار دیجی کالا

 

 

ایده پویان