گالری ما

اطلاعات تماس

بهترین عایق صوتی دیوار

بهترین عایق صوتی دیوار 2024(بهترین متریال+جدیدترین روش)

بهترین عایق صوتی دیوار چیست؟

این سوالی است که ممکن است برای شما که در آپارتمان زندگی میکنید پیش بیاید که بهترین عایق صوتی دیوار چه مشخصاتی دارد و اساسا عایقی به عنوان بهترین صداگیر دیوار آپارتمان وجود دارد؟

چند نکته لازم و ضروری برای اجرای بهترین عایق صداگیر دیوار ساختمان که باید بدانید:

بهترین عایق صوتی برای دیوار از نظر کارشناسان صنعت عایق چه عایقی میباشد؟ در جواب باید گفت که بر اساس آخرین مطالعات سال 2024  و تست صوت های متعدد در مراکز آزمایشگاهی اروپا بهترین ها در صداگیری دیوار عایق هایی هستند که با تکنولوژی مدرن نانو الیاف تولید میگردند ،به طور کلی الیاف ضد صوت به سه دسته (الیاف صوتی معمولی،الیاف صوتی میکرونی،نانو الیاف صوتی) تقسیم بندی میگردند.حالا این سوال برای شما پیش می آید که عایق های صوتی نانو الیاف دارای چه خصوصیاتی هستند که به عنوان بهترین عایق های صوتی دیوار در جهان انتخاب شده اند؟

بهترین عایق صوتی دیوار با تکنولوژی فوق پیشرفته نانو الیاف تولید میگردد دارای خصوصیات مثبت بسیار میباشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم:

10 خصوصیت بهترین عایق صوتی دیوار:

1-ضخامت کم

2-چگالی بالا

3-صداگیری بسیار قوی

4-دارای عمر طولانی

5-ضد رطوبت،حرارت،برودت

6-ضد کپک و بو گرفتن

7-آنتی باکتریال

8- ضد انعکاس صدا

9-دوستدار محیط زیست

10- ضد آلرژی و حساسیت پوستی

10 خصوصیت مهم بهترین عایق ضد صوت دیوار را یرشمردیم و این خصوصیات زمانی برای شما اهمیت پیدا میکند تا بعد از نصب عایق های صوتی نامرغوب و قدیمی به مشکلات زیادی برخورد نمایید برای مثال عایق صوتی پشم سنگ که در دنیا با این شکلی که در ایران تولید و استفاده میشود سال هاست منسوخ گردیده هنوز هم توسط افرادی به عنوان بهترین عایق صدا خانه  معرفی میگردد در صورتی که نه تنها هیچ کدام از خصوصیات یک عایق مدرن که در بالا به آن اشاره کردیم ندارد بلکه مضرات بسیار زیادی از قبیل کپک زدن،بو گرفتن ،ضخامت بالا ، صداگیری پایین و عمر مفید 2 تا3 سال به علت ریزش در پشت کار جزو تعدادی از معایب آن میباشد، اگر حساسیت های پوستی و سرطان زا بودن آنرا که توسط تحقیقات وسیع دانشگاه هاروارد و دیگر مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی معتبر دنیا به اثبات رسیده هم در نظر بگیریم میتوانیم تصمیمات بهتری برای محیط زندگی خود بگیریم و خانواده و سلامتی خود را فدای اندکی قیمت پایین تر نکنیم.

  • در دنیای امروز با اینهمه پیشرفت های عظیم علمی و تکنولوژی دیگر بهترین عایق صدا دیوار عایق های سنتی و قدیمی نیستند و دنیا در تولید متریال های پیشرفته بر پایه نانو ذرات و نانو الیاف میچرخد، و هر کدام از کمپانی های برتر صنعت عایق های صوتی در حال پیشرفت های چشمگیر روزانه در تولید عایق های نانو برای ارائه و اجرای بهترین عایق های صداگیر دیوار و فضاهای دیگر هستند،و رتبه بهترین عایق صداگیر دیوار نیز تعلق میگیرد به عایق های صوتی مولتی متریال نانو الیاف با گرید های بالا برای جذب حداکثری صدا.

امروزه که بسیاری از ما زندگی آپارتمان نشینی را برگزیده ایم، صداهای مزاحم بیش از هر چیز دیگر روح و روان ما را تحت تاثیر قرار می دهند. در این راستا اهمیت انتخاب بهترین عایق صوتی آپارتمان را نباید نادیده گرفت؛ چرا که با انتخاب نوع مدرن و مرغوب آنها نظیر عایق های نانو الیاف isover و ursa این صداها را تا صد درصد می توان حذف نمود و بهترین عایق های صوتی دیوار روکار و توکار نصب میگردند و با توجه به عکس زیر هر میزان دسیبل صدا عایق صوتی مخصوص خود را دارد پس میتوان گفت که انتخاب بهترین عایق صدا برای دیوار منزل  و خانه شما بستگی به میزان دسیبل صدای عبوری شما و گرید صداگیری آن عایق صوتی دارد.

مطالب پیشنهادی  تاثیر آلودگی های صوتی داخل ساختمان بر سلامت روان ساکنین

بهترین عایق صوتی دیوار

همانطور که از درب و پنجره های دو و چند جداره به منظور حذف صداهای بیرون از ساختمان استفاده می شود؛با انتخاب و اجرای عایق صوتی دیوار  با بهترین روش نیز می توان صداهای مزاحم همجوار را حذف نمود. این عایق ها قابل استفاده در تمامی دیوار های آپارتمان هستند و با کمک آنها می توان کل ساختمان را ایزوله صدا کرد. با این کار شما نیز در محیط داخل راحت تر بوده و با انجام فعالیت های خود برای همسایگان مزاحمت نخواهید داشت. در نتیجه، اگر استفاده از بالاترین کیفیت از نوع عایق صوتی دیوار به یک فرهنگ تبدیل شود و به آن پایبند باشیم، قطعا بسیاری از مشکلات آپارتمان نشینی حل خواهند شد و حفظ حریم خصوصی خانواده از طریق انتخاب بهترین روش صداگیری دیوار به یک اولویت تبدیل می شود.

عایق صوت دیوار  و بهترین نوع آن در ساختمان را بسیاری از ما نشناخته ایم و اهمیت آن برایمان آشکار نیست. حتما شما هم صدای کشیده شدن وسایل در خانه همسایه را شنیده اید و از شنیدن آنها آزرده خاطر شده اید؛ مخصوصا در زمان خواب و استراحت. امروزه به منظور کم رنگ نمودن و حذف کامل این صداها راه حل هایی اندیشیده شده است و نصب بهترین عایق صداگیر دیوار نمونه بارز آنها می باشد.

در کشور های مختلف عایق های صوتی در مدل های مختلفی مانند پشم سنگ، پشم شیشه،سلولوژی،فایبرگلاس، و مدل های جدید نانوالیاف تولید می شوند. اجرای برخی از آنها از جمله عایق های قدیمی امروزه تقریبا منسوخ شده است؛ چرا که نه تنها تاثیرات چندانی در حذف صدا ندارند بلکه معایب فراوانی نیز دارند. اما مدل های مدرن با تکنولوژی نانو به دلیل ماهیت متفاوتی که دارند، نوعی صداگیر واقعی بوده و چاره کار بسیاری از ما هستند. این عایق ها در حقیقت نوعی پنل می باشند که به صورت ساده یا طرح دار تولید می شوند و باید به صورت روکار اجرا شوند.

با اجرای بهترین دیوار عایق صدا قطعا می توان تاثیر شگرف آن را در حذف این صداها به خوبی ملاحظه نمود. با توجه به اینکه هر ساختمان با موقعیت منحصر به فرد خود می تواند به انواع خاصی از عایق ها نیاز داشته باشد، امروزه با دنیای متنوعی از انواع بهترین عایق صوتی روکار روبرو هستیم؛ از جمله:

موارد فوق نشان می دهند که تفاوتی ندارد صداهای آزاردهنده از کدام ناحیه است؛ در هر صورت با انتخاب عایق صوتی دیوار آپارتمان با بهترین کیفیت امکان حذف آنها وجود دارد.

بهترین عایق صوتی دیوار مشترک چیست؟

مطالب پیشنهادی  10 روش جدید برای عایق آکوستیک دیوار مشترک

بیشتر ما از ناحیه دیوارهای مشترک با همسایگان همجوار صداهای مزاحم را احساس می کنیم؛ بنابراین انواع بهترین عایق صوتی دیوار مشترک امروزه به وجود آمده اند تا در این امر به کمک ما بشتابند. این عایق ها اجرای سریع و راحت دارند و در هر ساختمانی با هر شرایطی قابل اجرا هستند. بهترین عایق صوتی دیوار مشترک به صورت روکار قابلیت اجرایی دارد و دغدغه ساکنین آپارتمان را برطرف خواهد کرد.با توجه به پیشرفت های عظیم صنعت عایق های صدا و تست صوت های بسیار زیاد در دنیا ،عایق های صوتی نانو الیاف مخصوص دیوار مشترک برند ursa و isover بهترین عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان میباشند.

بهترین عایق صوتی دیوار مشترک نیز در دنیای امروز عایق هایی هستند که ضخامت کم و صداگیری بالایی داشته باشند و ضخامت کم در آپارتمان های امروزی که در متراژهای کوچک ساخته میشوند جزو یکی از خصوصیات مهم در انتخاب بهترین عایق صوتی دیوار مشترک به حساب می آید. از دیگر موارد مهم در انتخاب بهترین عایق صدا برای دیوار مشترک میتوان به چگالی بالا ،عمر طولانی و ظاهر تمام شده مناسب عایق صوتی اشاره کرد. در واحدهای آپارتمانی علاوه بر دیوارهای مشترک، سقف و کف نیز می تواند عامل انتقال صدا باشد. از این رو تمام قسمت های ساختمان باید ایزوله صدا باشند.

اهمیت اجرای عایق صوتی دیوار قوی و با کیفیت را فقط بعد از اجرای آن می توان دریافت؛ زمانی که دیگر هیچ صدایی شما را آزار نداده و معنای واقعی سکوت را احساس خواهید نمود. اگر شما هم جزو افراد حساس هستید و آرامش شما تحت تاثیر صداهای مزاحم قرار می گیرد، انتخاب و نصب یک عایق صدای دیوار قوی و جدید چاره کار شماست.

بهترین عایق صوتی دیوار
بهترین عایق صداگیر دیوار آپارتمان

با اجزای هوشمندانه بهترین عایق صدای روکار گرچه یک لایه به دیوار منزل اضافه می شود؛ اما مهمترین مزیت این کار ایجاد فضایی آرام در محیط داخل ساختمان است. با این حال، مهم این است که بهترین صداگیر دیوار را برگزینید. به این منظور، بهترین کار آشنایی با مدل های عایق و کاربردهای هر کدام است. برای شناخت دقیق هر نوع عایق و داشتن بهترین انتخاب می توانید از راهنمایی های کارشناسان مجموعه بهره مند شوید. چرا که با خرید عایق ها با توجه به کاربرد آنها بهتر می توان از عایق ها استفاده نمود.

حال که با بهترین عایق برای صداگیری دیوار  آشنا شدیم باید کمی در این مسئله ریزبین تر شویم و بدانیم که انتخاب بهترین عایق صوتی برای دیوار من،با انتخاب بهترین عایق ضد صوت دیوار  برای شما بسیار متفاوت میباشد و برای انتخاب بهترین روش عایق صوتی دیوار باید به نکاتی مانند نوع صدای عبوری از دیوار،حجم صدای عبوری از دیوار،فرکانس صدای عبوری از دیوار ، کاربری دیوار برای صداگیری مانند دیوار فضای (مسکونی،اداری،تجاری) ،ضخامت دیوار،نوع دیوار(پوششی،جداکننده)،چگالی عایق و برند و کاربری عایق صوتی و مسائل مهمی از این قبیل توجه ویژه داشت ،بنابراین متوجه شدیم که انتخاب بهترین عایق صدا دیوار یک موضوع بسیار تخصصی است و برای رسیدن به نتیجه عالی باید از یک کارشناس خبره در این زمینه کمک بگیریم.

بهترین عایق های صوتی دیوار در ایران در حال حاظر عایق های صوتی فوق پیشرفته نانوالیاف برند isover فرانسه و ursa آلمان می باشند که تمام خصوصیات بهترین عایق ضد صوت دیوار که در بالا برشمردیم را دارا می باشند. و کشورهای سوئد،فرانسه و آلمان جزو کشورهای پیشرو و دارای بالاترین کیفیت در این صنعت می باشند.

مطالب پیشنهادی  خرید عایق صوتی دیوار،خریدعایق صداگیر دیوار،خریدآکوستیک دیوار

قیمت اجرای عایق صوتی با بهترین متریال

دانستن هزینه اجرای عایق صدا در آپارتمان  فاکتوری حائز اهمیت برای مشتریان بوده و قیمت ها تحت تاثیر عوامل گوناگون می توانند متفاوت باشند. قبل از هرچیز باید به تفاوت های ساختاری عایق ها اشاره کرد. قطعا هر چه جنس مرغوب تر باشد و تکنولوژی بهتری در آن به کار رفته باشد، قیمت نیز بالاتر خواهد بود. اما گاهی نحوه خرید عایق نیز می تواند در قیمت آن تاثیر داشته باشد. وقتی خرید عایق از طریق مجموعه های معتبر و به صورت مستقیم صورت پذیرد، یقینا قیمت ها منصفانه و واقعی خواهند بود. در نتیجه خریدار باید دقت کافی کرده و از هر جایی خرید نکند.

قیمت ها معمولا با توجه به نوع عایق و هزینه های صرف شده برای تولید آنها و به صورت متری مشخص می‌ شوند. از طرفی عایق ها متنوع بوده و هرکدام قیمت خاص خود را دارند. قیمت اجرای عایق صوتی در حالت کلی و در مقایسه با کمک شایانی که این عایق ها در آرامش درون ساختمان دارند، بسیار ناچیز است. برای آنکه بتوانید یک برآورد دقیق از قیمت و نرخ روز این عایق ها داشته باشید، بهترین کار برقراری ارتباط با مجموعه است.

بهترین عایق ضد صدا دیوار قطعا از جدید ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا تولید میشود و قطعا عایق های قدیمی که همگی آنها را میشناسیم جزو بهترین ها نیستند، پس فریب تبلیغات دروغ را نخورید و به مستندات علمی و تحقیقات جامع مراکز مهم تحقیقاتی تکیه کنید، بله درست است برای نمونه عایق پشم سنگ 50 سال پیش با آن دانش بشر و آن سطح تکنولوژی بهترین عایق صوتی برای ساختمان اداری و آپارتمان مسکونی بوده است ولی در دنیای پیشرفته امروز و با وجود عایق های فوق پیشرفته نانو الیاف نام بردن از پشم سنگ تولید ایران با این همه معایب و مضرات به عنوان بهترین، توهین به شعور مصرف کننده می باشد.

 عایق ها ی صوتی با کیفیت را از کجا تهیه کنیم؟

اگرچه فروش عایق صوتی با بهترین کیفیت امروزه به روش های گوناگون و در مراکز کوچک و بزرگ صورت می پذیرد، اما انتخاب یک مرکز خرید معتبر می تواند ما را در راستای یک خرید مطمئن با قیمت های واقعی یاری کند.

برای انتخاب بهترین ها هیچگاه عجله نکنید و با دقت و تحقیق اجرای عایق صوتی دیوار را به بهترین و با کیفیت ترین شکل ممکن انجام دهید تا دچار خسارت نگردید و به این نکته توجه فرمایید که انجام ندادن عایق صوتی بسیار بهتر از انجام دادن یک کار بی کیفیت با صداگیری پایین و معایب فراوان می باشد.

برای انتخاب بهترین و جدیدترین روش نصب و اجرای عایق های صوتی دیوار  و خرید آنها به صورت تضمینی می توانید از طریق همین مجموعه با مشاوران ما در ارتباط باشید. قطعا انتخاب یک عایق مناسب و متناسب با نوع ساختمان و سروصداهای پیرامون آن کار راحتی نیست و نیازمند دقت بالا  وتست صوت تخصصی می باشد.

بهترین عایق صوتی برای دیوار

ایده پویان